Youtube Müzik Kütüphanesi ve Kullanımı

Youtube Audio Library

Youtube Google firması tarafından satın alınmasından buyana hizmetlerini giderek artırmaktadır. Bunlardan birisi de youtube müzik kütüphanesi. Video içerisinde müzik ve çeşitli ses efektleri kullanmak isteyenler bu kütüphaneden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Filminiz için gerekli ses efektlerini de burada bulabilirsiniz. Kategoriler halinde yüzlerce efektin içerisinden kendinize en uygunu bulabilirsiniz.


Youtube müzik ve videoların telif hakları konusunda hassasiyet göstermektedir. Oluşturduğunuz video içerisinde telif hakkı olan bir müzik varsa bunu yayınlayarak para kazanmanızı engellemektedir.

Bu sorunun çözümü için Youtube müzik kütüphanesi (Ses kitaplığı) hizmeti kullanabilirsiniz. Burada ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz müzikler yer almaktadır.

https://www.youtube.com/audiolibrary adresinden giriş yapıyoruz.
Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle Google hesabınızın olması gerekmektedir. 
Ayrıca çeşitli ses efektlerini de bulmanız mümkündür.  Burada müzikleri dinleme ve indirme seçenekleri yer almaktadır. Bu Sayfayı Yazdır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Blogger Sayfa Yazdırma Butonu Yapma

Blogger Sayfa Yazdırma Butonu Yapma “Bu Sayfayı Yazdır” düğmesinin Blogger içerisinde nasıl ekleneceğini bu yazımda anlatacağım. Kendi...