Adsense Banka Hesap doğrulama ne kadar sürer

Google adsense


Adsense banka hesabı doğrulaması

Google adsense hesabı olanlar 200 TL hesaplarında biriktikleri ayın sonunda hesaplarına deneme ödemesi yapılmaktadır. Yatırılan para miktarı çok fazla olmamakla beraber, hesabın size ait olduğu ve düzgün çalışıp çalışmadığı test edilmiş olmaktadır.

Kendi adınıza açmış olduğunuz hesabın IBAN  bilgilerinin girerek yaklaşık bir hafta içerisinde ödemeyi almanız gerekmektedir. Bazen bu süre daha da uzun olabilmektedir. Eğer daha fazla bir süre TEST ödemesi yatırılmaz ise Google'a durumunuzu anlatan mail gönderebilirsiniz.

Hesabınızı kontrol ederek yatırılan cüzi miktardaki parayı (1.15 TL- 25 Kr kadar ) adsense hesabınıza girdiğinizde "Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin gerçekleşmesi için yapmanız gereken işlemler var." uyarısının bulunduğu yerdeki işlem yerinden hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Yatan miktarı yazdığınızda "Banka hesabınız doğrulandı." yazarsa hesabınız aktif hale geçmiş olur.

Bundan sonrada hesabınızda biriken para ödeme sınırını aşarsa her ay bu hesabınıza yatacaktır.

NOT: Mayıs -Haziran 2015 tarihlerinde Adsense hesap doğrulama da problemden dolayı, birçok kişi ödeme alamamıştır. Bunun için Banka hesap adı soyadı bilgisini, Hesap adındaki gibi giriniz.
Örnek Mehmet Durmaz

2-3 gün içerisinde hesaba para yatmamış ise adsense içinde görüş bildir kısmına yazabilirsiniz.

Kaynak: wmaraci.com/forum/
productforums.google.com/forum

Bu Sayfayı Yazdır

1 yorum:

  1. Sİtenizin sağ tarafına bir takipçiler bölümü eklemenizi tavsiye ederim. Takip etmek istiyorum

    YanıtlayınSil

Blogger Sayfa Yazdırma Butonu Yapma

Blogger Sayfa Yazdırma Butonu Yapma “Bu Sayfayı Yazdır” düğmesinin Blogger içerisinde nasıl ekleneceğini bu yazımda anlatacağım. Kendi...